Hoş geldiniz

Soğutma ve havalandırma sektörünün öncü firmalarından olan Teknion A.Ş. 1981 yılında kurulmuştur.

TEKNİON A.Ş. , 1982 senesinden bu yana müşterileri ile kurduğu güvene dayalı ilişkileri, dürüst ticaret anlayışı ve ürün kalitesi ile sektördeki yerini bugüne dek sağlamlaştırmıştır. Türkiye’nin soğutma ve havalandırma üzerine ilk uluslararası fuarı olan ISOHA’nın (şimdiki adıyla SODEX) organizasyonunda ilk adımlarını atmıştır. 300 m2’lik merkez binamız ve 1400m2’lk depomuzda özellikle hermetik ve yarı hermetik kompresörlerde çok yüksek stok miktarımız ile hizmet vermekteyiz. Bugün yurtiçinde birçok dev isimle çalışmanın yanında, Azerbaycan, Kazakistan, Moldova, Gürcistan, Bulgaristan, Romanya, Rusya ve K.K.T.C.’ye de ihracat yapmaktayız.

Amacımız

Amacımız klima ve soğutma sektörünün tüm üretim ve üretim sonrası ihtiyaçlarını karşılayabilmektedir.

NEDEN BİZ?

Etiam pulvinar urna sit amet eros tempus varius. Nullam commodo dolor id accumsan dignissim. Aliquam aliquet non mi non varius. Nulla lacinia ex a sem consectetur, in dictum nisi laoreet. Mauris imperdiet metus at libero.

Aliquam aliquet non mi non varius. Nulla lacinia ex a sem consectetur, in dictum nisi laoreet. Mauris imperdiet metus at libero. Etiam pulvinar urna sit amet eros tempus varius. Nullam commodo dolor id accumsan dignissim.